Gouda, Zuidholland – March 20, 2026 – StudioGonz – Netherlands – Chabliz + Black Widow + Könst in StudioGonz

What
Chabliz + Black Widow + Könst in StudioGonz
When
Friday, March 20, 2026
20:00 - 14+ Buy Tickets
Where
Turfsingel 36
Gouda, Zuidholland, Netherlands 2802BC
Other Info
Black Widow is een eclectisch duo dat modulaire synthesizers/elektronica combineert met live drums en trompet. Ze creëren een sonische bombarie waar elementen van house/bigbeat elkaar ontmoeten, gerelateerd aan jazz/fusion. Chabliz is een avontuurlijk & eclectisch female fronted popnoir trio met invloeden uit de artpop, popnoir & gothicjazz. Könst speelt sferische popmuziek ukeleles, pads, synths, beats en zang.

StudioGonz

Zaal open: 20:00 uur
Aanvang: 20:00 uur
Deur sluit: 00:00 uur

Minimumleeftijd: 14 jaar

Tickets Niet-leden: €7.00
Tickets Niet-leden VVK: €5.00

Tickets Leden: €5.00
Tickets Leden VVK: €3.00

** Black Widow ***
[Elektrofusion]

Black Widow maakt gebruik van modulaire synthesizers, live drums en trompet. Qua stijl combineert het elementen van house/bigbeat met andere, meer door jazz/fusion geïnspireerde elementen.

Zij noemen dit Elektrofusion en het is allemaal in constante beweging... dynamiek, texturen en geluiden veranderen, afhankelijk van het publiek, de setting, enzovoort... Originaliteit is voor hen de sleutel, shows zijn zeer intens en veel anders dan gemiddeld.

Meer info:
https://www.instagram.com/blackwidowtheband/
https://www.youtube.com/@BlackWidowTheBand

*** Chabliz ***
[Artpop, popnoir & gothicjazz]

Chabliz is een popnoir trio met invloeden uit de artpop en de gothicjazz. De bandleden zijn filmliefhebbers, hun muziek heeft dan ook wat weg van enigszins duistere filmmuziek. Frontvrouw van de band is zangeres Petra de Winter, een contra-alt met een bereik van 4 octaven.

Meer info:
https://www.chabliz.com/
https://www.facebook.com/Chablizmusic
https://www.instagram.com/chablizpopnoir

*** Könst ***
[Play ukulele every day and the worries stay away]

2020: de pandemie geeft Joost en Cees een boost.

Joost toegewijd aan zijn ukelele, voorzien van delay. Het leidt tot hogere sferen.

Dit inspireert Cees tot het schrijven van verhalende teksten. Een foto boek.

Samen maken zij een eigen wereld. Een droom wereld. Popmuziek, vooral sferisch.

De EP Home daagt hen uit om electronica toe te voegen, zodat de nummers meer gelaagdheid krijgen. De eigen wereld is compleet.

Könst is:
Joost Könst: ukeleles, pads, synths, beats (en heel veel voetenwerk).
Cees de Gelder: zang

Meer info:
https://www.instagram.com/joostkonst

Facebook event: https://fb.me/e/8kMWQd31a

« Back to the calendar

This entry was posted in Concerts and tagged , , , , . Bookmark the permalink.